794-360-903

Spawanie-Plastiku

Szczecin

Naprawiamy wszystko z plastiku i tworzyw sztucznych!

Kontakt:

tel. kom: 794-360-903

tel. (91) 307-77-73

Godziny otwarcia:

Szosa Stargardzka 38

(dawny UNIKON)

 

Pon. - Piątek 9:00 - 17:00

Sobota 9:00 - 14:00

 

Klemensa Janickiego 33

(budynek Hak-Car)

 

Pon. - Piątek 9:00 - 17:00

Sobota na telefon

Ta usługa skierowana jest do klientów spoza Szczecina, którzy mieszkają zbyt daleko, aby osobiście przyjechać do naszego zakładu. Jak również w ich okolicy nie ma żadnego kompetentnego zakładu oferującego te usługi.

 

W takim wypadku najlepiej jest skontaktować się z nami telefonicznie lub mail'owo oraz skorzystać z wyceny on-line. Następnie element przeznaczony do naprawy zostaje do nas wysłany za pośrednictwem Poczty Polskiej lub innej firmy kurierskiej. W takim wypadku należy także przesłać nam dokładne zdjęcia uszkodzeń, w celu zweryfikowania, czy nic nie zostało uszkodzone podczas transportu.

 

W momencie, gdy już dany element dotrze do nas, oglądamy go i sprawdzamy ze stanem ze zdjęć i przesyłamy dokładną wycenę naprawy. W takim przypadku naprawa zajmuje ok 2-3 dni.

 

Następnie robimy dokładne zdjęcia naprawionego elementu i wysyłamy klientowi aby w razie uszkodzenia paczki przez firmę dowożącą, było wiadome, że to nie nasza wina. Jednak jak do tej pory nie było ani jednej takiej sytuacji. Zapłata może być dokonana na 2 sposoby albo przelewem na nasze konto, albo wysyłaniem elementu za pobraniem.

Copyrights by spawanie-plastiku.szczecin.pl