794-360-903

Spawanie-Plastiku

Szczecin

Naprawiamy wszystko z plastiku i tworzyw sztucznych!

- PROFESJONALNA OBSŁUGA -

Jesteśmy firmą zajmującą się renowacją elementów plastikowych oraz z tworzyw sztucznych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz odpowiednią wiedzą nabytą na kursie w przeciwieństwie do "samouków" oraz osób czerpiących wiedzę tylko i wyłącznie z podręczników do spawania dostępnych w internecie.

 

W naszym zakładzie używamy tylko markowych produktów, które zapewniają najwyższą jakość wykonanej usługi. Do każdego nawet najdrobniejszego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając zawsze o szczegóły i najwyższą jakość. Podejmiemy się prawie każdego zlecenia, nawet jeśli inni konkurenci odstawili Państwa z kwitkiem.

 

Posiadamy dwa zakłady, pierwszy z nich mieści się przy ul Szosy Starogrodzkiej 38. Na teren naszego zakładu mogą wjechać wszystkie samochody ciężarowe jak i inny ciężki sprzęt budowlany i nie tylko. Dysponujemy halą o powierzchni ok 60 metrów kw. Brama ma wysokość ok 2,85 metra więc większość samochodów może bezproblemowo wjechać do zakładu. Drugi zakład znajduje się przy ulicy Klemensa Janickiego 33 (budynek Hak-Car).

 

Nasza firma oferuje kompleksowe naprawy począwszy od demontażu danego elementu, poprzez jego naprawę, lakierowanie i montaż.

Kontakt:

tel. kom: 794-360-903

tel. (91) 307-77-73

Godziny otwarcia:

Szosa Stargardzka 38

(dawny UNIKON)

 

Pon. - Piątek 9:00 - 17:00

Sobota 9:00 - 14:00

 

Klemensa Janickiego 33

(budynek Hak-Car)

 

Pon. - Piątek 9:00 - 17:00

Sobota na telefon

Copyrights by spawanie-plastiku.szczecin.pl